Dodge

Ametlik esindus Eestis

RAM

Telkla

Sel aastal laieneb telkimisala Promenaadi randa kaunile mereäärsele alale!

Kuna lossihoovi taga olevas telklas ehk Krahviaias toimuvad suvel väikesed kaevetööd, oleme laiendanud telkimisala Promenaadi randa välja. Kaevetööd hõlmavad väikest osa Krahviaia telklast. Kaevetööde piirkonnad on tähistatud kuid palume siiski olla tähelepanelikud.

Nii Krahviaia kui ka Promenaadi telkimisalad on piiratud ja sissepääs on ainult ürituse käepaelaga külastajatele. Mõlemasse telklasse pääseb ainult ameerika päritolu auto/mootorratta/haagissuvila/van`iga.

Krahviaia telkla avatakse reedel kell 12:00
Promenaadi telkla avatakse reedel kell 18:00

Promenaadi telkimisala asub täpselt mere ääres ja sinna on oodatud külastajad, kes soovivad rahulikumat õhkkonda. Krahviaia telkla on mõeldud külastajatele, kes pigem naudivad öist melu ja ei pahanda poole ööni mängiva naabri automaki peale.

Promenaadi telkimisala asub Lossiplatsilt/piletimüügipunktist ainult 300 m kaugusel – autoga 1 minut sõitu, jalgsi 4 minutit.

Mõlemas telklas asub ka toitlustusala, kus saab nii kehakinnitust kui ka joogipoolist. Promenaadi telkimisala sisse jääb ka suur lastemänguväljak, kus pere pisemad saavad mõnusalt aega veeta. Promenaadi lastealal on ka hobused, kellega saab väikest hobusõitu teha.

Meelespea Krahviaia ja Promenaadi telkla kasutajatele:
* Krahviaia ja Promenaadi telklasse sissepääs ainult ameerika päritolu auto/mootorratta/haagissuvila/van`iga
* telklasse pääseb ainult ürituse käepaelaga (ainult 2-päeva ja laupäevased piletiomanikud)
* telklates on liiklus ühesuunaline, palun jälgige liiklusmärke!
* palun suhtuda telkimisalasse heaperemehelikult, mitte rikkuda muru- ja/või muud pinnakatet, puid/põõsaid
* palun visake prügi selleks ettenähtud kohta
* lahtise tule tegemine on rangelt keelatud
* ärge jätke oma väärtuslikke asju telki või telgi ümbruses järelvalveta.

Tutvu telklate kodukorraga!

Mitteameerika autodega tulijad saavad endiselt parkida Vee tänava äärsel haljasalal ja linnuvaatlustorni piirkonnas (vt kaarti). Telkimine ilma käepaelata. Palume hoida korda ja puhtust!