Dodge

Ametlik esindus Eestis

RAM

American Beauty Car Show 2020

10.-12.07.2020 HAAPSALU

American Beauty Car Show on rahvusvaheline ameerika autodele ja kultuurile suunatud üritus, mis sai alguse aastal 2001. American Beauty Car Show on üks unikaalseimad autoüritusi lähiriikides, nii oma toimumiskoha kui ka ürituse ülesehituse poolest. Ürituse raames leiab aset autonäitus, kokkutulek, kiirendusvõistlus, autode rongkäik läbi linna ja esinevad bändid nii kodumaalt kui ka mujalt. Autonäitus ja kontserdid leiavad aset väga unikaalses toimumispaigas, milleks on vana piiskopilinnus. Üritus on aastatega laienenud ja hõlmab pea kogu Haapsalu vanalinna. Ürituse nädalavahetusel on Haapsalu vanalinn avatud ainult ameerika päritolu sõidukitele, luues sellega mõnusa ameerikaliku atmosfääri.

Hetkeolukord seisuga 02.04.2020

Kuna meile on juba tulnud küsimusi kas üritus toimub või mitte, siis jagame oma hetkeolukorda. Seoses valitseva olukorraga Eestis ja maailmas, ei saa me praegu anda garantiid, et üritus 100% toimub. Samuti ei saa me ka öelda, et üritus kindlasti ära jääb. Oleme pannud kõik üritusega seonduva mõneks ajaks pausile, et jälgida ümbritsevat olukorda seoses koroonaviirusega. Samas oleme ka väga palju tööd ära teinud. Näituseautode nimekirjas on meil juba päris palju vingeid autosid, hetkel peamiselt Rootsist ja Soomest. Lisaks on meil kokkulepe Jet Truck koolibussiga Saksamaalt. Eriti uhke show on lubanud teha Crazy Drivers team oma monster trucki ja muude vigursõidukitega. On igasuguseid toredaid müüjaid, kunstnikke, pinstripereid, burleskitare.

Bändidest on meil kokkulepped olemas järgmiste puntidega: Ugly Kid Joe (USA), A Thousand Horses (USA), The Cadillac Kings (UK), Deke Dickerson (USA), Melrose (FIN), Million Dollar Tones (FIN), Kolumbus Kris, Rockin Lady and her Rivertown Boys. Seoses valitseva olukorraga oleme esinejate jm väljakuulutamise edasi lükanud. Ootame ja vaatame, kuidas asjad lähevad – kas saame rõõmsalt American Beauty Car Show sel suvel maha pidada või peame olude sunnil sel aastal vahele jätma. Hoiame teid toimuvaga kursis, püsige lainel!

 

Kontakt: abcs@american.ee