Dodge

Ametlik esindus Eestis

RAM

Üldinfo

Foto: Anton Abitaev

Head külastajad!

12.-14. juuli on Haapsalu vanalinn (Karja tn alates Kalda tn ristmikust) tavaliiklusele suletud. Sissesõit vaid ameerika päritolu autodega. Palume muud päritolu sõidukitega tulijatel sellega kindlasti arvestada.

Kuna vanalinna sissesõit on lubatud ainult ameerika päritolu autodele, siis muud päritolu autod saavad parkida Väikese Viigi äärses tasuta parklas. Palun jälgida vastavaid suunaviitasid, mis juhatavad parklasse. Vaata kaarti siit.

Palume austada linnaelanikke ja mitte parkida kitsastele tänavatele, väravate ette jne takistades kohalike ja ka päästeautode liikumist.

Kindlasti on kõik autojuhid väga kultuursed ja ei istu rooli ebakaines olekus. Alkohol ja autosõit ei sobi kokku!

Pühapäevane rongkäik läbi linna – palume kõigil pealtvaatajatel püsida ohutus kauguses ja mitte seista otse sõiduteel. Juhinduda tuleb liiklusereguleerijate korraldustest.

Kummi suitsetamine on keelatud vanalinna territooriumil alates Karja tn-Kalda tn ristmikust ehk alates sealt kus algab ürituse territoorium. Palume tungivalt kummi mitte suitsetada munakiviteel ja lossihoovi esisel parkimisplatsil. Kohapeal on ka vastavad viidad/märgid. Kummi suitsetamine on lubatud väljaspool vanalinna. Pühapäevasel rongkäigul palun jälgida, et kummi suitsetamine ei toimuks ülekäigurajal ja et rahvas oleks ohutus kauguses. NB! Ärge tehke rahva keskel sõõrikuid!

NB! Väljudes ürituse territooriumilt oled kohustatud jälgima liikluseeskirju! Sõidu ajal ei ole lubatud istuda kastis, pagasnikus jm mitte ette nähtud kohas.

Tutvu ka ürituse kodukorraga