Üldinfo

DSC_0965

Head külastajad!

13.-15. juuli on Haapsalu vanalinn (Karja tn alates Kalda tn ristmikust) tavaliiklusele suletud. Sissesõit vaid ameerika päritolu autodega. Palume muud päritolu sõidukitega tulijatel sellega kindlasti arvestada.

Ühtlasi palume ka arvestada, et autosid ei pargitaks ürituse toimumiskoha lähedal asuvatele kitsastele tänavatele ja ei pargitaks kinni kohalike elanike sissesõiduteid ja väravaid. Haapsalu on piisavalt väike linn, kõik jääb väikese jalutuskäigu kaugusele, nii et kõik autoomanikud ei pea tingimata parkima vanalinna lähedusse!

Kindlasti on kõik autojuhid väga kultuursed ja ei istu rooli ebakaines olekus. Alkohol ja autosõit ei sobi kokku!

Pühapäevane rongkäik läbi linna – palume kõigil pealtvaatajatel püsida ohutus kauguses ja mitte seista otse sõiduteel. Juhinduda tuleb liiklusereguleerijate korraldustest.

Sel aastal on uus kord seoses kummi suitsetamisega! Kummi suitsetamine on keelatud vanalinna territooriumil alates Karja tn-Kalda tn ristmikust ehk alates sealt kus algab ürituse territoorium. Palume tungivalt kummi mitte suitsetada munakiviteel ja lossihoovi esisel parkimisplatsil. Kohapeal on ka vastavad viidad/märgid. Kummi suitsetamine on lubatud väljaspool vanalinna. Pühapäevasel rongkäigul palun jälgida, et kummi suitsetamine ei toimuks ülekäigurajal ja et rahvas oleks ohutus kauguses. NB! Ärge tehke rahva keskel sõõrikuid!

Tutvu ka ürituse kodukorraga